Oferty pracy Poznań

2014-10-30
Dodano

Job-Impulse Polska Sp. z...
Pracodawca

Układanie czekoladowych telegramów od zaraz do 23 grudniaPoznań, ul. Ostrowska – dojazd autobusem komunikacji miejskiej w strefie A z ronda Rataje lub z Franowa Zakres obowiązków:• Układanie czekoladowych telegramów• Konfekcjonowanie pralinek• Składanie kartoników na czekoladki Oferujemy:• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia• Stawka 11-13 zł brutto/godzinę• Praca od poniedziałku do piątku• Praca zmianowa – jedna ze zmian do wyboru przez cały okres pracy: I zm. 06:00-14:00, II zm. 14:00 -22:00III zm. 22:00-06:00 Praca jest od poniedziałku do piątku.

2014-10-29
Dodano

Żabka Polska sp. z o.o.
Pracodawca

Zakres obowiązków: Prowadzenie procesów rozliczeniowych z Ajentami i kontrahentami w zakresie: terminowości i wysokości dokonywanych wpłat, reagowania na nieprawidłowości, publikacji wewnętrznych wskaźników, ustalania sytuacji finansowej oraz oceny finansowej zamówień, Tworzenie raportów w zakresie prowadzonych procesów, Archiwizacja dokumentów księgowych, Obsługa procesów księgowych związanych z rozliczeniami Ajentów i kontrahentów, Finansowa weryfikacja dokumentacji kontrahentów, Kontakt z instytucjami zewnętrznymi w zakresie zagadnień związanych z rozliczeniami kontrahentów, Analiza wykonywanych procesów oraz kont rozrachunkowych, Kontakt z kontrahentami. Informujemy ze poszukujemy osoby na umowę na czas określony na umowę o pracę na zastępstwo.

2014-10-29
Dodano

Randstad Finance (Randst...
Pracodawca

Zakres obowiązków: księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisamidbanie o terminowe wystawianie dokumentówwprowadzanie operacji księgowych do systemucodzienny kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy

2014-10-28
Dodano

FallWork Sp. z o.o.
Pracodawca

  FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Samodzielna Księgowa / Samodzielny KsięgowyMiejsce pracy: Poznań     Zakres Obowiązków: Śledzenie aktualnych zmian w przepisach oraz interpretacja prawa podatkowegoProwadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Nadzór nad właściwym i terminowym regulowaniem zobowiązań i należności Analiza, sporządzanie i zatwierdzanie deklaracji rozliczeniowych dla ZUS, GUS i US Sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat   Wymagania: Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w działach związanych z finansami i księgowością Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze Znajomość przepisów kodeksu pracy, przepisów ZUS Praktyczna znajomość przepisów podatkowych Systematyczność i konsekwencja w działaniu Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office Licencja MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (mile widziana)   Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę Nowoczesne narzędzia pracyKomfortowe warunki pracy Atrakcyjne warunki finansowe Zainteresowane osoby proszę o dołączenie poniższej klauzuli oraz przesłanie aplikacji na adres e-mail : s.sieronska@fallwork.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

2014-10-28
Dodano

Ginekologiczno-Położni...
Pracodawca

Weryfikacja, księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, Sporządzanie analiz i raportów rachunkowo-podatkowych, Kontrola terminowości dokonywanych płatności przez dostawców, Rozliczanie zaliczek, delegacji służbowych krajowych i zagranicznych, Kontrola rozrachunków z kontrahentami i potwierdzenia sald, Analiza i rozliczanie kont księgowych, Prowadzenie ewidencji środków trwałych, Archiwizacja dokumentów księgowych, Współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, statystycznych i innych.

2014-10-28
Dodano

AMS Zarządzanie Rachunk...
Pracodawca

weryfikacja dokumentów księgowych  dekretowanie i księgowanie dokumentów  sporządzanie deklaracji podatkowych sporządzanie okresowych raportów i sprawozdań finansowych rozliczanie płac i ubezpieczeń pracowników

2014-10-27
Dodano

GRAFTON RECRUITMENT POLS...
Pracodawca

Znasz bardzo dobrze język francuski? Chcesz tą umiejętność wykorzystywać w codziennej pracy? Lubisz pracę z dokumentami i kontakt z klientem? Masz już doświadczenie w księgowości i jesteś chętny/a na dalszy rozwój w tym obszarze? Czekam na Twoje zgłoszenie! Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z kapitałem skandynawskim poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:Młodszego księgowego z językiem francuskimZadania:- codzienna praca z dokumentami księgowymi; - stały kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy;- wsparcie działu księgowego w codziennych zadaniach.

2014-10-27
Dodano

GRAFTON RECRUITMENT POLS...
Pracodawca

Dla naszego Klienta Shared Service Center, uznanej firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowy/Księgowa w dziale zobowiązań z językiem niemieckim.Zadania:- Rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych;- Odpowiedzialność za procesy w dziale zobowiązań;- Przestrzeganie procedur i standardów firmy; - Uzupełnianie danych w systemie SAP;- Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych;- Księgowanie środków trwałych;- Kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy w języku niemieckim i angielskim.

2014-10-27
Dodano

GRAFTON RECRUITMENT POLS...
Pracodawca

Dla naszego klienta, stabilnej, rozwojowej i rozpoznawalnej firmy produkcyjnej z branży FMCG, szukamy osoby na stanowisko:Specjalista w dziale handlowymZakres obowiązków:- nadzór nad realizacją zamówień- analiza i przygotowywanie raportów sprzedażowych- kontrola rozliczeń wynikających z umów handlowych z kontrahentami- współpraca z kupcami oraz centralami sieci handlowych

2014-10-27
Dodano

GRAFTON RECRUITMENT POLS...
Pracodawca

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:Księgowy z językiem holenderskimZakres obowiązków:- Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w obszarze zobowiązań- Weryfikację dokumentów księgowych - Uzgadnianie sald z kontrahentami- Uzgadnianie sald w grupie kapitałowej koncernu- Kontakt z zagranicznymi oddziałami koncernu- Wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych- Wsparcie Młodszych Księgowych w rozwoju zawodowym- Udział w projektach usprawniania procesów